مشاوره و روان درمانی- مشاوره تلفنی
در این وبلاگ به طور محدود تجارب بالینی و راهکارهای تجربه شده در مشاوره و روان درمانی را با همکاران و مراجعین عزیز در میان می گذاریم
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: دکتر بیوک تاجری - ۱۳۸٩/۱٢/۱٥


یک متخصص تغذیه گفت: کیوی باعث کاهش چربی خون می شود.
 مسعود کیمیاگر گفت: کیوی سرشار از ویتامین C است و ویتامین C موجود در کیوی بیشتر از سایر مرکبات مانند پرتقال و نارنگی است; به طوری که در100   گرم کیوی 100 میلی گرم  ویتامین C وجود دارد که در پرتقال چنین مقداری وجود ندارد.
وی گفت: کیوی به دلیل داشتن پتاسیم، باعث کاهش فشار خون در افراد مبتلا به بیماری فشار خون می شود و چربی خون را نیز کاهش می دهد.
این متخصص تغذیه اضافه کرد: کیوی به دلیل داشتن دانه های ریزی که دارد، در بدن برخی از افراد حساسیت  و حالت اسیدی در معده ایجاد می کند. کیمیاگر افزود: کیوی حدود 60 کالری انرژی دارد. 11/1 کربوهیدرات و20 میلی گرم کلسیم دارد.

دکتر بیوک تاجری
دکترای تخصصی روان شناسی سلامت روان درمانگر- مشاور نوجوانان- اعتیاد- سکس تراپیست * *******عضو هیئت علمی دانشگاه ******** نایب رئیس جمعیت بهروزان * ******مشاور سازمان های دولتی ********اهم تالیفات - خشونت خانوادگی و اعتیاد - اعتیاد سبب شناسی و درمان - رابطه آسیب زا: آشتی یا جدایی - آسیب شناسی اجتماعی - راهنمای جامع داروهای روان پزشکی ** مرکز مشاوره پاسارگاد 09360565701 میعاد 66947381-3 ساعت تماس 14-20
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar