مشاوره و روان درمانی- مشاوره تلفنی
در این وبلاگ به طور محدود تجارب بالینی و راهکارهای تجربه شده در مشاوره و روان درمانی را با همکاران و مراجعین عزیز در میان می گذاریم
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: دکتر بیوک تاجری - ۱۳۸٩/۱۱/۱٩

پژوهشگران آمریکایی اعلام کردند استفاده از فناوری نانوذرات در کنار ترکیبی از سم عقرب ، به گونه ای چشمگیر از گسترش تومورهای مغزی می کاهد.
نتایج تازه ترین تحقیقات پژوهشگران در دانشگاه واشنگتن نشان می دهد کاربرد فناوری نانوذرات در کنار استفاده از ترکیبی از سم عقرب ، می تواند تا 98 درصد ; سرعت گسترش سلولهای سرطانی مغز را کاهش دهد.
به گفته پژوهشگران استفاده از نانوذرات تا بیش از دو برابر تاثیر "کلروتوکسین" ، نوعی "پپتید" کوچک را که از سم عقرب گرفته شده است ; افزایش می دهد.
دانشمندان ضمن ابراز شگفتی از این موضوع تاکید می کنند افزودن نانو ذرات به علت افزایش دوره دوام دارو در بدن ، می تواند تاثیر درمان تومورهای سرطانی مغز را بهبود بخشد. علت این امر ممکن است تجمع مولکولهای دارو در اطراف نانوذرات باشد.

 

دکتر بیوک تاجری
دکترای تخصصی روان شناسی سلامت روان درمانگر- مشاور نوجوانان- اعتیاد- سکس تراپیست * *******عضو هیئت علمی دانشگاه ******** نایب رئیس جمعیت بهروزان * ******مشاور سازمان های دولتی ********اهم تالیفات - خشونت خانوادگی و اعتیاد - اعتیاد سبب شناسی و درمان - رابطه آسیب زا: آشتی یا جدایی - آسیب شناسی اجتماعی - راهنمای جامع داروهای روان پزشکی ** مرکز مشاوره پاسارگاد 09360565701 میعاد 66947381-3 ساعت تماس 14-20
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar