مشاوره و روان درمانی- مشاوره تلفنی
در این وبلاگ به طور محدود تجارب بالینی و راهکارهای تجربه شده در مشاوره و روان درمانی را با همکاران و مراجعین عزیز در میان می گذاریم
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: دکتر بیوک تاجری - ۱۳۸٩/٩/٢۸

درهربار عمل جنسی چند وضعیت جدید را تمرین کنید ولی هرگز در اینکار عجله نداشته باشید.معمولا" بهترین زمان برای تغییر وضعیت هنگامی است که به شدت تحریک شده و به انزال نزدیک شده اید.در این لحظه بعد از کمی مکث و تغییر وضعیت ،دوباره شروع به آمیزش نمایید. به این ترتیب قادر خواهید بود برای مدت طولانی تری رابطه جنسی داشته و دیرتر به انزال برسید.


نقش پوزیشن در رابطه جنسی

 

درهربار عمل جنسی چند وضعیت جدید را تمرین کنید ولی هرگز در اینکار عجله نداشته باشید.معمولا" بهترین زمان برای تغییر وضعیت هنگامی است که به شدت تحریک شده و به انزال نزدیک شده اید.در این لحظه بعد از کمی مکث و تغییر وضعیت ،دوباره شروع به آمیزش نمایید. به این ترتیب قادر خواهید بود برای مدت طولانی تری رابطه جنسی داشته و دیرتر به انزال برسید.
همیشه از همسر خود در مورد تغییر وضعیت سوال کنید.شاید همسرتان در یک وضعیت خاص راحت تر به اوج لذت جنسی برسد.هیچ دلیلی برای تغییر وضعیت در حالتیکه هردو شما از آن لذت میبرید وجود ندارد.

 

در یک حالت آقا بروی زمین به پشت دراز کشیده و خانم بر روی آلت تناسلی شوهرش و روبروی صورت هم قرار می گیرد . به طوری که پاهای خانم در دو طرف بدن شوهرش باشد .

دستان آقا در این وضعیت داری قدرت بازی بالایی هستند. در بعضی وضعیت ها آقا به دلیل فعالیت که خسته است و نیاز به استراحت دارد اما نمیخوا هد که رابطه قطع شود ، این حالت مناسب است و میتواند دستان را به زیر سر گذاشته و استراحت کند چرا که با این کار میتواند یک کشیدگی در بدن خود ایجاد کند که کاملاً در رفع خستگی مناسب است. همچنین آقا میتواند با دستان خود سینه های همسرش را گرفته و آنها را مالش دهد. حتی گاهی با انگشت می تواند نوک آنها را تا حدی فشار دهد .چرا که با این کار درد کوچک و لذت بخشی را در بدن همسر خود ایجاد میکند. در این حالت امکان بوسیدن همسر نیز وجود دارد . بعضی خانمها از مکیدن انگشت احساس خوبی دارند . آقا میتواند با یک دست سینه همسرش را مالش داده و یکی از انگشتان دست دیگر را در اختیار همسرش قرار دهد تا با مکیدن ان حس شیرینی در وی ایجاد شود.

مورد دیگر اینکه آقا میتواند دستان خود را به روی باسن همسرش قرار داده و با فشار دادن باسن به سمت پایین نفوذ را عمیقتر کرده و یا در کنترل رسیدن به اوج لذت جنسی شرکت کند .

در این حرکت عموماً خانم ها به راحتی به لذت جنسی میرسند. بهتر است که کنترل را کاملاً به خانم سپرده شود. (همچنین خانم میتواند ثابت مانده و اجازه دهد که شوهرش با تکانی که در کمر خود ایجاد میکند کنترل لذت جنسی را عهده دار بشد .)

خانم ها در این حالت با استفاده از حرکت موجی شکل در کمر به راحتی قادر هستند که خود را به اوج لذت جنسی برسند. این حالت نفوذ کاملا عمیقی را برای خانم ها به وجود خواهد آورد. این حرکت برای خانم های فربه و خانم هایی که باسن بزرگی دارند توصیه میشود .

وضعیت نوازشی در این حالت وضعیت معمولی می باشد . آقا امکان تحریک بدن همسر و نوازش آن را دارا می باشد. توانایی تحریک اعضای بدن زوجین توسط یکدیگر ، توانایی حرکت خانم ، قابلیت دستیابی به کلیتوریس و توانایی دیدین آلت تناسلی خانم توسط شوهرش را نباید نادیده گرفت .

بهتر است که در این وضعیت آقا از قدرت کلام و صحبت های جنسی و عاطفی استفاده نماید و در هنگام رابطه با استفاده از کلام همسرش را مورد معاشقه قرار دهد.

وضعیت لذت جنسی و ارضا شدن در این حرکت برای خانم ایده آل است اما برای شوهرش ممکن است وضعیت خوبی نباشد. (در لحظات بحرانی انزال امکان جدا شدن زوجین از یکدیگر نیست)

 

نکته : البته این حالت را هم به شیوه های مختلفی می توان انجام داد : در یک وضعیت زوجین انگشان دست یکدیگر را در هم قرار داده و دستان هم را می گیرند و خانم با حالت نشسته آمیزش را انجام می دهد . و یا خانم به حالت چمباتمه بر روی آلت تناسلی شوهرش قرار می گیرد . و یا اینبار آقا زانو زده ، دستها را از پشت جهت نگهداری بدن به زمین تکیه می دهد و همسرش بر روی آلت تناسلی وی قرار می گیرد .

 

برای تحریک کلیتوریس وضعیتی که شوهر در بالا باشد مناسبتر است.همچنین همسرتان می تواند هنگام واردبردن آلت شما ، پاهای خود را کاملا بهم بچسباند تا هردوی شما لذت بیشتری ببرید.

 

وضعیت پهلو به پهلو برای زوج هایی که دوست دارند تماس زیادی با بدن یکدیگر داشته باشند مناسب است.

در حالت ایستاده می توانید یکی از پاهای همسر خود را بالا بگیرید و باعث تنگتر شدن واژن شوید و آمیزش را انجام دهید . و ... .

 

بنابراین دقت نمایید که حالت ها و وضعیهای مختلف چگونه می توانند باعث جذابیت و زیبایی یک رابطه جنسی شوند علاوه بر اینکه بسیار لذتبخش خواهد بود . و چگونه برخی حالتها در ارضا کردن همسر می تواند بسیار موثر باشند و رضایت کامل همسر را به دنبال خواهد داشت .

کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar