مشاوره و روان درمانی- مشاوره تلفنی
در این وبلاگ به طور محدود تجارب بالینی و راهکارهای تجربه شده در مشاوره و روان درمانی را با همکاران و مراجعین عزیز در میان می گذاریم
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: دکتر بیوک تاجری - ۱۳۸٩/٩/٢۳

محققان در یک پژوهش جدید دریافته اند که گرم تر شدن زمین، انسانها را مضطرب و دچار استرس می کند.

محققان با انتشار این مطلب در نشریه پیشرفت های آکادمی ملی علوم هم چنین خاطرنشان کردند که گرما می تواند بیش از بالا آمدن سطح آب دریا روی تراکم خشکی تاثیرگذار باشد.


بدن انسان با خارج کردن گرمای اضافی از طریق پوست به طور طبیعی، دمای خود را دائما در حد 37 درجه حفظ می کند اما اگر دمای هوا به حدی برسد که این روند تخلیه حرارت اضافی از بدن متوقف شود، گرما در بدن باقی می ماند و در نتیجه سبب بروز استرس گرمایی می شود.
شبکه خبری ای بی سی افزود: پروفسور استیون شروود از دانشگاه جنوب غربی ولز و ماتیو هوبر استادیار دانشگاه پوردو در ایلینویز با استفاده از مدل های جوی پیش بینی کرده اند که کجا و چه موقع دمای هوا سطح ناآرامی را در انسانها تشدید می کند.

دکتر بیوک تاجری
دکترای تخصصی روان شناسی سلامت روان درمانگر- مشاور نوجوانان- اعتیاد- سکس تراپیست * *******عضو هیئت علمی دانشگاه ******** نایب رئیس جمعیت بهروزان * ******مشاور سازمان های دولتی ********اهم تالیفات - خشونت خانوادگی و اعتیاد - اعتیاد سبب شناسی و درمان - رابطه آسیب زا: آشتی یا جدایی - آسیب شناسی اجتماعی - راهنمای جامع داروهای روان پزشکی ** مرکز مشاوره پاسارگاد 09360565701 میعاد 66947381-3 ساعت تماس 14-20
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar