مشاوره و روان درمانی- مشاوره تلفنی
در این وبلاگ به طور محدود تجارب بالینی و راهکارهای تجربه شده در مشاوره و روان درمانی را با همکاران و مراجعین عزیز در میان می گذاریم
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: دکتر بیوک تاجری - ۱۳۸٩/٩/۱٠

برای معاشقه و انجام عمل جنسی، پوزیشن یا وضعیتهای مختلفی وجود دارد. در این مقاله چند نکته مهم در مورد اهمیت آن را بیان می کنیم.
تغییر پوزیشن در هنگام آمیزش میتواند لذت جنسی را برای زن و شوهر بیشتر کند. این تغییر وضعیت گاهی میتواند برای زوجین سرگرم کننده و حتی خنده دار هم باشد. با تجربه وضعیت جدیدی ،روابط جنسی شما از یکنواختی خارج شده و شما و شریک جنسیتان بیشتر تحریک شده و لذت بیشتری از آمیزش می برید. و با اشتیاق بیشتری روابط جنسی را ادامه خواهید داد . همچنین توجه نمایید که آهنگ ، سرعت و زاویه ورود آلت شوهر هم به اندازه وضعیت های مختلف در روابط جنسی مهم بوده و باید به آنها هم توجه داشته باشید.


 

نقش پوزیشن در رابطه جنسی


برای معاشقه و انجام عمل جنسی، پوزیشن یا وضعیتهای مختلفی وجود دارد. در این مقاله چند نکته مهم در مورد اهمیت آن را بیان می کنیم.
تغییر پوزیشن در هنگام آمیزش میتواند لذت جنسی را برای زن و شوهر بیشتر کند. این تغییر وضعیت گاهی میتواند برای زوجین سرگرم کننده و حتی خنده دار هم باشد. با تجربه وضعیت جدیدی ،روابط جنسی شما از یکنواختی خارج شده و شما و شریک جنسیتان بیشتر تحریک شده و لذت بیشتری از آمیزش می برید. و با اشتیاق بیشتری روابط جنسی را ادامه خواهید داد . همچنین توجه نمایید که آهنگ ، سرعت و زاویه ورود آلت شوهر هم به اندازه وضعیت های مختلف در روابط جنسی مهم بوده و باید به آنها هم توجه داشته باشید.


آقایان با تجربه بهنگام آمیزش مرتب از یک حالت به حالت دیگر تغییر وضعیت داده ،باعث می شوند خود و همسرشان لذت بیشتری از عمل جنسی ببرند(تنها به یک حالت نباید آمیزش را انجام داد . این کار هم خسته کننده است و هم خیلی لذتبخش نخواهد بود . استفاده از دست کم دو یا سه حالت مختلف باعث راحتی و جذابتر شدن آمیزش می شود و همچنین در ارضا شدن زن و شوهرها ، تغییر حالت موثر می باشد). این حرکات باید با ظرافت و مهارت باشد. شما باید در زمان مناسب از یک موقعیت به موقعیت دیگری تغییر وضعیت دهید ولی هرگز در این کار عجله نکنید و ناشی نباشید.


با تغییر در زاویه ورود آلت یا تغییر وضعیت میتوانید قسمتهای مختلف واژن همسرتان را تحریک نمایید. بعضی از وضعیت ها برای تحریک کلیتوریس، بعضی دیگر برای فروکردن عمیق آلت و بعضی هم برای تحریک داخل واژن مناسب تر هستند. در بعضی وضعیتها آقا کنترل بیشتری روی انزال داشته و میتواند مدت طولانی تری آمیزش نماید. شما باید همه وضعیت های آمیزش را تجربه کرده و وضعیت مورد علاقه خود را از بین آنها انتخاب نمایید.

 

در ادامه دو حالت مناسب برای آمیزش توضیح میدهیم :

 

۱-  این حرکت جنسی یکی از حرکات با کیفیت و سالم در زمینه حرکات جنسی می باشد. این حرکت جزء حرکات پایه ای بوده و تقریباً بیشتر ملزومات یک حرکت مفید را دارا می باشد و در صورت اجرای صحیح آن زوجین و خصوصاً خانم ها از آن لذت فراوانی را خواهند برد.این حرکت برای زوجهای جوان بدلیل اینکه هنوز با هم از نظر جنسی به اصلاح با هم جور نشده اند بسیار توصیه می شود و باعث می گردد که این یکسانی هر چه سریعتر رخ دهد.

در این حرکت خانم تقریباً بر روی شکم می خوابد البته خانم بر روی آرنج دستان و زانوی پاهای خود می باشد و آقا هم بروی همسرش تقریباً دراز می کشد. و کف دستان خود را بر روی زمین می گذارد تا از آنان بعنوان کمک استفاده کند . اما آقایان سعی کنند برای اینکه بار احساسی بهتری را در رابطه ایجاد نمایند، بطور کامل بروی همسر خود دراز کشیده و وزن بدن خود را بروی سائدهای خود تحمل کند.سپس وی می تواند دستهای همسرش را در دستهای خود گرفته و با فشارهای لذت بخش و عاشقانه ای که به وی وارد می آورد رسیدن به اوج لذت جنسی را در همسرش تسهیل نماید.

در این حرکت راحتی اندام خانم بطور کامل مورد توجه قرار داده شده است. همچنین با قرار دادن تعدادی بالش در زیر شکم خانم ، این امکان برای وی بوجود می آید که , وی وزن خود را بروی آنها انداخته و همینطور بدون هیچ فشاری ، وزن بدن شوهر خود را تحمل کند. نکته اینکه در این حرکت بالشتها را در بخش تحتانی قرار خانم قرار دهید چراکه اینگونه سر و بخش بالایی خانم بسمت پایین قرار می گیرد و شیب حاصله باعث می شود که باسن خانم بطور کامل بالا آمده و در رابطه تسهیل ایجاد شود.

این حرکت برای خانم های باردار که قصد ایجاد رابطه را دارند توصیه می شود. برای این دسته از خانم ها رابطه بشکل فیزیکی فوق تشکیل می گردد اما دیگر آقا نباید وزن خود را بروی همسرش بیاندازد و بطور کامل باید خود را از بدن همسر خود جدا نگه دارد . قرار دادن بالشت زیر شکم خانم رابطه را از نظر ایمنی برای مادر و بچه تضمین می نماید.

آقا هر دو پای همسرش را در اطراف خود قرار میدهد و خود در میان آنها قرار می گیرد. آقا در این حرکت پاهای خود را به هم چسبانده و از ماهیچه های کمر برای ایجاد وضعیت حرکتی استفاده می کند. در لحظاتی که زوجین قصد بالاتر بردن سرعت و شدت بخشیدن به رابطه را دارند ، آقا می بایست از همسرش جدا شده و کاملاً صاف قرار بگیرد. سپس با دستان خود مچ پاهای همسرش را در اختیار می گیرد و می تواند سرعت رابطه را تا هر میزان که مطلوب باشد افزایش دهد.
برای آن دسته از آقایانی که بدلیل استفاده از مواد جانبی یا کهولت و یا موارد دیگر دچار دیر انزالی شده اند توصیه می شود با تغییر وضعیت پاها بشکل معکوس این ضعف را جبران نمایند.بدین صورت که اینبار خانم پاهای خود را جمع کرده و باعث بسته شدن بیشتر رانها می شود و آقا پاهای خود را باز کرده و در طرفین همسرش قرار می دهد.

در این حرکت امکان نفوذ هم برای واژن و هم برای مقعد براحتی وجود دارد و نفوذ بصورت مطلوبی انجام خواهد گرفت .حرکت فوق از نظر بار احساسی دارای کیفیت مطلوبی است.در زمانهایی که آقا به انزال نزدیک می شود می تواند بدون تغییر حالت دست از فعالیت کشیده و مشغول معاشقه با همسرش گردد تا از هیجان انزال خارج گردد. آقا براحتی می تواند بخش پشت و کمر همسر خود را نوازش کرده و یا حتی آن را مالش دهد. امکان نوازش و دسترسی به سینه های خانم در طول رابطه کاملاً وجود دارد و آقا می تواند برای بهتر شدن کیفیت ، در طول رابطه همانطور که آنان را در اختیار دارد اندکی سینه ها را بسمت جلو ماساژ دهد. امکان نوازش و بوسیدن لاله های گوش ، گردن ، شانه ها و لبهای خانم براحتی وجود دارد و همچنین آقا امکان این را هم دارد که در طول رابطه به آرامی در گوش همسرش نجوا کند و شراییط ایده آلی برای وی فراهم سازد. حتی خانم نیز در این حرکت این امکان را دارد که ساق پای خود را به رانهای شوهرش بمالد و اینگونه می تواند بار احساسی لذت بخشی را برای وی فراهم کند.

البته باید خاطر نشان کرد که در این حرکت خانم عموماً امکان نوازش چندانی را در اختیار ندارد و این حرکت ایده آل آندسته از خانم هایست که ترجیح می دهند در طول رابطه کاملآُ به آنها غلبه گردد و بطور کامل در اختیار قرار گیرند. این حرکت همچنین برای خانم های فربه و دارای وزن بالا مناسب می باشد بشرطی که بخاطر بیاورند مطلبی را که در ارتباط با بالا آوردن باسن برای آنها قبلاً ذکر کرده بودم. چرا که بالشت برای خانم های دارای وزن بالا عملاً فقط وزن راتحمل می کند و دیگر نمی تواند باعث گردد که باسن نیز بالا قرار گیرد در نتیجه ای گروه از خانم ها باید خود نیز سعی نمایند که کمر را به اصطلاح بشکنند و امکان دسترسی صحیح را فراهم آورند .

این حرکت جنسی بیشتر مناسب در طول رابطه است اما براحتی برای حرکت پایانی نیز کاربرد دارد . چرا که بخاطر فیزیک خاص امکان جدا سازی سریع زوجین از یکدیگر براحتی وجو دارد و آنها می توانند بدون نگرانی رابطه را به مرحله انزال و اوج لذت جنسی برسانند .

این حالت شیوه های مختلفی را هم شامل می شود : خانم زانو زده و پشت به شوهرش قرار می گیرد .و خانم می تواند بدن خود را به تخت ، میز یا مبل تکیه داده و  یا در حالت ساده بصورت به اصطلاح چهار دست و پا باشد و شوهرش بر روی زانوهای خود قرار گیرد و آمیزش را شروع کند . و یا خانم بر روش شکم کاملاً  خوابیده و شوهرش دمرو بر روی همسرش می خوابد .و عمده وزن بدن بر روی زانوها و آرنج ها قرار می گیرد.

بسیار توصیه شده است که زن و شوهرها هنگامی که به نزد یکدیگر می آیند ، مرتب و آراسته باشند. یکی از مهمترین عللی که باعث می شود روابط زناشویی به دلسردی و فاصله زوجین از یکدیگر نزدیک شود اینست که زن و شوهر به خود توجهی نمی کنند و جذابیت خود را از دست می دهند.

خانم نباید فقط هنگام خرید و مهمانی رفتن به خودش برسد . بلکه باید همیشه در حضور شوهرش باید کاملا آراسته و پاکیزه باشد. خود را برای شوهرش آرایش کند، عطر بزند و لباس های زیبا و مرتبی به تن داشته باشد . و تنها در کار های شخصی خودتان غوطه ور نشوید. بلکه باید به جذابیت جنسی خود توجه داشته باشید و جذابیت و زیبایی خود را بیش از پیش افزایش دهید.

با انجام چنین اموری مطمئن باشید که شوهرتان نیز برای شما رمانتیک خواهد شد و به شما در منزل هم بسیار توجه خواهد داشت.

 

کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar